Referencie

Spokojní klienti a poďakovanie - to je ten najlepší pocit zadosťučinenia, ktorý sa nám môže dostať. Dodáva to ďalší rozmer zmyslu našej práce. Pre Vás je to forma odporúčania našich služieb.

Rodinný dom, Horné Obdkovce

Obytná plocha: 90m2, pôvodný stav

S realitnou maklérkou Petrou Čanigovou sme boli velmi spokojní. Oceňujeme jej profesionálny prístup a za veľmi rýchle a efektívne jednanie. Veľmi podrobne nám vysvetlila aké kroky sú zo strany nás ako predávajúcich. Pri každej našej otázke a probléme nám pomohla nájsť riešenie. Tiež si ceníme ústretovosť a ochotu v priebehu celého procesu. Jej práca bola pre nás veľkou pomocou a úľavou. Jednanie bolo na maximálne profesionálnej úrovni. Rozhodne odporúčame jej služby aj svojím známym. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme ,, Určite  ešte využijeme Vaše služby. Prajeme Vám veľa zdravíčka a veľa úspechov.

Realitný maklér: Petra Čanigová RSc.

Rodinný dom, Topoľčany

Obytná plocha:  250m2kompletná rekonštrukcia

Po ročnom hľadaní bývania a nespočetnom množstve obhliadok sa naše cesty skrížili s pani realiťáčkou Janou Kmeťovou. Už od prvého osobného kontaktu ma zaujal jej prístup a hlavne vcítenie sa do požiadavky každého člena našej rodiny. Jej pomoc mala hneď dve roviny, v prvom rade to bolo predstavenie teraz už „nášho domu“. Zo všetkých obhliadok, ktoré sme počas roka prešli, táto obhliadka bola jediná, kedy nám realiťák dom predával. Žiadne obligátne tu je kúpeľňa, obývačka, chodba... Ale bolo to jasné navodenie atmosféry. Sem si ráno sadnete, dáte si spoločné raňajky...vychutnáte si výhľad z terasy. V detskej izbe povedala synovi - vyskúšaj si sadnúť za Tvoj nový stôl, poskáč po posteli. Už počas obhliadky som mal jasnú predstavu kde budeme čo mať, odchádzali sme s pocitom že toto je dom práve pre nás. Druhá rovina jej pomoci bola v predaji nášho bytu. V oboch prípadoch, či to bol predaj alebo kúpa nám vedela poradiť vo všetkých smeroch. Bolo o nás postarané počínajúc od znalca, právnika, katastra, komunikácie s bankou. Čo som ani nedúfal, ale aj prepis energií bol v jej réžii. Za mňa môžem povedať, že je to človek s vysokou mierou profesionality, ktorý svoju prácu vyslovene miluje a žije ňou. Ak zvažujete predaj nehnuteľnosti pani Jana Kmeťová je istotne tá správna voľba.

Realitný maklér: Mgr. Jana Kmeťová RSc.

Rodinný dom, Čermany

Obytná plocha: 95m2, novostavba

Od začiatku sa nám novostavba páčila a p. Čanigová nám vysvetlila všetko dopodrobna, keďže išlo o technológiami nadupaný dom. Zabezpečila nám všetko potrebné, aby sme dostali hypotéku. Nemali sme s ničím prácu. 

Realitný maklér: Petra Čanigová RSc.

Rodinný dom, Behynce

Obytná plocha: 120m2, kompletná rekonštrukcia

So službami, resp. servisom pani Janky som bol v priebehu kúpy rodinného domu nadmieru spokojný. V relatívne krátkej dobe od kontaktovania mi prezentovala nehnuteľnosť, ktorá vyhovovala mojim zadaným kritériám a po prejavenom záujme o kúpu danej nehnuteľnosti, mi zrozumiteľne vysvetlila ďalší postup. Oceňujem najmä jej ľudský prístup a profesionalitu počas jednania, ako aj odbremenenie od všetkých administratívnych záležitostí spojených s prevodom vlastníctva. Na základe tejto skúsenosti, odporúčam pani Janku ako dôveryhodnú a profesionálnu realitnú maklérku, ktorá mi pomohla nájsť môj domov, za čo jej ešte raz vrelo ďakujem.

Realitný maklér: Mgr. Jana Kmeťová RSc.

3-izbový byt, Ludanice

3-izbový byt, Ludanice

Obytná plocha: 75m2

Prvý dojem nikdy nesklame - to platilo aj v tomto prípade, keď som stretla p. Kmeťovú. Usmiata, pozitívne naladená osoba, ktorá mi vysvetlila ako bude všetko prebiehať, keďže som predávala nehnuteľnosť prvýkrát. Poradila mi, aké upravy by som mala urobiť ešte pred samotným nafotením bytu. Som rada, že sme tak urobili, boli to zmeny, ktoré sa neskôr ukázali ako tie správne a aj vďaka nim sa byt predal :) Ešte raz ďakujem a odporúčam tým, ktorí váhajú koho si vybrať za správneho "realiťáka".

Realitný maklér : Mgr. Jana Kmeťová RSc.